Опуштени разговори со топло кафенце

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1406
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1546 пати
Им се допаднал: 898 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by SMESKO » 31 Jan 2018, 07:40

Добро утро женски ајде на топло кафе (coffee) (coffee) (coffee) моето се вари (laugh1)
Борјана мила мило ми е за тебе што прегледот те опуштил (t3) (love5) само позитивно и сите коцки ќе се наредат како треба (bu)
Дебора ајде пивце ,кафе што сакаш да те послужиме (bu) (a2)
Јас пијам кафе и треба Д да ја заднесам в градинка,малиот дури спие.Инаку сум на диета бев невероватни 90 кг и никој не ми верува дека толку сум била (rolll) (rolll) (rolll) сум била висока па не се познавало,ама сега можам да се пофалам дека сум минус 4 кг и супер се осеќам dance .

Имајте убав ден се надевам дека и овој ќе е топло(иако не е време за да е такво но ние сме се навикнале на топло),ќе шетниме до продавица со малиот (love5) (jmp) (jmp) (jmp)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10975
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5772 пати
Им се допаднал: 3536 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by Debora » 31 Jan 2018, 19:26

Јас прекувремено на работа, како што сум уморна сакам и пивце и кафе Смешко, се надевам дека ќе има од двете. (laugh1) Држиш некоја специјална диета или само си пазиш на исхраната? Браво за 4 кг во минус. (a2)
Борјана го чекаме ветеното кафенце. (a2)
Поздрав до сите, па јавете се кој може (kup)

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1406
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1546 пати
Им се допаднал: 898 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by SMESKO » 01 Feb 2018, 08:54

Добро утро девојки (kup) Ова за тебе Дебора

https://s18.postimg.org/6xnxpscbp/download.jpghttps://s18.postimg.org/r51di4cdx/6f0f7 ... 7a2f0e.jpg

Во врска со диетата,да УН диета ја држам и сум задоволна до сега не дека не е тешко ама сепак трпи ќерко за убавина (jmp) dance

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10975
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5772 пати
Им се допаднал: 3536 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by Debora » 01 Feb 2018, 12:27

Смешкоооо (love5) како си ме погодила, фала ти. (drool) (big-hug) Јас на работа на пауза.

borjana
Редовен член
Редовен член
Мислења: 400
Придружен: 19 Apr 2015, 23:42
Му се допанале: 81 пати
Им се допаднал: 203 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by borjana » 01 Feb 2018, 23:12

Девојки частам што сакате (rad) ,на пап и брисеви ми искочи само Кандида, докторката ми даде пробиотик, и клексанот ми ги продужија уште 28 денови. На работасе уморувам, ама се ќе издржеме ние сме силни жени...Добра ноќ (kup) (kup) (kup)

mamita2413
Нов член
Нов член
Мислења: 20
Придружен: 15 Sep 2017, 09:31
Им се допаднал: 14 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by mamita2413 » 05 Feb 2018, 21:18

Здраво девојки
Јас се извинувам што пишувам тука, но одамна ме нема. Од петокот влегов во петти месец, носам девојчее !!!!
Правев брисеви и приска па ќе чекам резултати. Малку ми е ниска постелката но ми рече гин без паники дека ќе се среди.
Поздрав до ситеее !!! (grupna-gushka)

Одговори

Return to “Опуштено”

Кој е присутен

Овој форум го гледаат: Ниту еден регистриран член и 1 гостин