Опуштени разговори со топло кафенце

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

Одговори
Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2582
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 924 пати
Им се допаднал: 608 пати

Опуштени разговори со топло кафенце

Post by Peperutka » 02 Nov 2017, 16:17

Нека ни е со среќа новата соба (part) (joy)
Ајде да ја наполниме со многу отпуштени разговори и убава атмосфера (whistle) (bu) dance dance

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10946
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5744 пати
Им се допаднал: 3522 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by Debora » 02 Nov 2017, 19:25

Уф колку убаво ќе ми дојде топло кафенце. Сега се прибрав и оваква сум. (cold) (cold) (cold)
(kup)

bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 60
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 47 пати
Им се допаднал: 22 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by bebusce04 » 02 Nov 2017, 22:09

Супер тема за прекрасно дружење и разговори (racinja) (grupna-gushka)

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1150
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 547 пати
Им се допаднал: 733 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by sunshine_2012 » 05 Nov 2017, 08:15

Ајде на здравје нека ни е кафенцето.
Колку многу сме зафатени, ама убаво е тоа. (coffee)
Ај сега зимото ќе си се дружиме повеке. Немам да имам многу работа во двор и тоа.
Поздеав женски убави. (grupna-gushka)

sunshine_2012
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1150
Придружен: 04 Jul 2012, 23:01
Location: Tetovo
Му се допанале: 547 пати
Им се допаднал: 733 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by sunshine_2012 » 06 Nov 2017, 07:49

Добро утро!
Ние сме си ранобудни, уште во 6 30 си станавме.
Кафе си испив еве и за вас едно убаво македонско
(coffee) (coffee) а и ке ве послужам со мафини од тиква ммммм убави испаднаа.
https://s1.postimg.org/4xjvra1niz/20171105_190836.jpg
Вчера со син ми Даниел ги правевме.
Имајте убав ден женски.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10946
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5744 пати
Им се допаднал: 3522 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by Debora » 06 Nov 2017, 07:55

Добро утро. Што убаво кафенце. (w1) (love5) (jmp) Саншајн може ли кога ќе имаш време да ја споделиш рецептата за мафините? Какви помошници има мама. (a2)
Јас на работа, стандард. Уште малку па пензија. (rolll)
Имајте сите убава недела. (kup)

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1397
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1531 пати
Им се допаднал: 892 пати

Re: Опуштени разговори со топло кафенце

Post by SMESKO » 10 Nov 2017, 10:27

Здраво жени (coffee) (coffee) (coffee) како сте ми денес,времето е баш (ner) (cold) ама шпорињата горат затоа до даске (laugh1) Ние стандард Д е в градинка,мм ве4ер си иди од на пат,со Х си седиме дома си растеме уште некој ден 7 месеци,бевме во вторникот на вакцина го вагаа и тежи цели 8 800 гр и 70 см е (love5) (love5) (love5) срцка на мама е тој,послушен е и многу што ме радува е тоа што се занимава сам со играчки dance .Јас утре до Бт треба да одам за наочари ќе им се израдувам многу (thumbsup) баш ми се потребни за одмарање на очите (thumbup) .
Имајте убав ден жени (grupna-gushka) (beer)

Одговори

Return to “Опуштено”

Кој е присутен

Овој форум го гледаат: Ниту еден регистриран член и 1 гостин