Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10990
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5784 пати
Им се допаднал: 3542 пати

Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by Debora » 19 Apr 2018, 18:19

Темата која ја отворив пред дена отиде, заради технички проблеми. Ако се јават пак (comp) (rp) (mg) (cop) ... ете така, се испукав јас. (laugh1)
Слатка ни стана Мр, нејзиниот пост е избришан, ама еве одново ќе и посакам: Со среќа и се најдобро и кариера каква што си посакува. (a2)
Уште малку ќе имам гости, во меѓувреме да си ја навадам бавчата. (rolll)
Поздрав до сите. (grupna-gushka)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10990
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5784 пати
Им се допаднал: 3542 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by Debora » 20 Apr 2018, 09:51

Добро утро. (kup) Форумов уште е тука. (rad) (rolll) Сабајлево прво тоа проверив. (laugh1)
Да послужам кафенце, кое се надевам дека ќе го има и после. (rp) (laugh1)

https://s14.postimg.cc/o0wn39z7x/dasf.jpg

Како сте сите? Пишете по некој збор де. (tongue) (love5)
Имајте сите убав ден. (beer) (big-hug)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10990
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5784 пати
Им се допаднал: 3542 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by Debora » 21 Apr 2018, 19:14

Никој не ми го бендисува кафето. (scared) Ако, сама ќе си го пијам. (laugh1)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10990
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5784 пати
Им се допаднал: 3542 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by Debora » 26 Apr 2018, 12:30

Си варам кафе за на балкон, ако има некој жеден нека дојде. (smile) Добро, ова не е баш мојот балкон, ама врши работа. (laugh1)

https://s14.postimg.cc/iw99en84t/Enjoy- ... alcony.jpg

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2247
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 926 пати
Им се допаднал: 1183 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by sweety » 04 May 2018, 09:37

Доббро утро Деборче јас ќе те дружам за кафе, денеска одмене синко ме части со цела ноќ преспивање И јас баш вчера проверував го немаше форумот.
https://s7.postimg.cc/793ovlljb/koffe_b ... 6uav93.jpg

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10990
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5784 пати
Им се допаднал: 3542 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by Debora » 04 May 2018, 14:34

Слатка баш убаво ми дојде друштвото. Гушка за вас, вие растете и сте зафатени. (a2) Ме изнасмеа со частењето, ама мислам дека се повеќе така ќе биде. (thumbsup)

Одговори

Return to “Опуштено”