Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10984
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5781 пати
Им се допаднал: 3540 пати

Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by Debora » 19 Apr 2018, 18:19

Темата која ја отворив пред дена отиде, заради технички проблеми. Ако се јават пак (comp) (rp) (mg) (cop) ... ете така, се испукав јас. (laugh1)
Слатка ни стана Мр, нејзиниот пост е избришан, ама еве одново ќе и посакам: Со среќа и се најдобро и кариера каква што си посакува. (a2)
Уште малку ќе имам гости, во меѓувреме да си ја навадам бавчата. (rolll)
Поздрав до сите. (grupna-gushka)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10984
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5781 пати
Им се допаднал: 3540 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by Debora » 20 Apr 2018, 09:51

Добро утро. (kup) Форумов уште е тука. (rad) (rolll) Сабајлево прво тоа проверив. (laugh1)
Да послужам кафенце, кое се надевам дека ќе го има и после. (rp) (laugh1)

https://s14.postimg.cc/o0wn39z7x/dasf.jpg

Како сте сите? Пишете по некој збор де. (tongue) (love5)
Имајте сите убав ден. (beer) (big-hug)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10984
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5781 пати
Им се допаднал: 3540 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by Debora » 21 Apr 2018, 19:14

Никој не ми го бендисува кафето. (scared) Ако, сама ќе си го пијам. (laugh1)

Одговори

Return to “Опуштено”