Јас сум ...

Место за претставување на новите членови, да им посакаме топло добродоје и пријатно дружење.

Moderator: Модератори

egerija
Нов член
Нов член
Мислења: 5
Придружен: 06 Mar 2014, 00:39
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 1 time

Re: Јас сум ...

Post by egerija » 16 Jun 2017, 19:53

Здраво на сите.Јас сум Ана, имам 39 години, единаесет години сум во брак и немаме деца.Ве читам неколку години но никојпат не се вклучив во форумот и дури не знам ни како да го користам, па простете ако правам грешки.Се борам со неплодност и имам 5 ин витра зад себе.Последното ни успеа со бременост која за жал заврши многу трагично.Дојдовме до седми месец и се породив предвремено по што мојот син, едно нежно, бело, убаво бебуле со најубавото усте на светот, почина по четири дена.Тоа беше пред три недели и премногу ми е тешко...Не знам во која тема да почнам да пишувам и затоа одлучив да се обратам прво овде.Сите ин витро дневници го имам читано и се надевам дека еден ден ќе напишам и моја успешна сторија.

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10961
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5756 пати
Им се допаднал: 3528 пати

Re: Јас сум ...

Post by Debora » 16 Jun 2017, 20:06

Егерија добродојде на форумов после подолго време. (dobr) Многу ми е жал за твојата загуба, од срце ти посакувам што поскоро да се исполни желбата на твоето срце. (big-hug)

egerija
Нов член
Нов член
Мислења: 5
Придружен: 06 Mar 2014, 00:39
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 1 time

Re: Јас сум ...

Post by egerija » 16 Jun 2017, 20:12

Debora wrote:
16 Jun 2017, 20:06
Егерија добродојде на форумов после подолго време. (dobr) Многу ми е жал за твојата загуба, од срце ти посакувам што поскоро да се исполни желбата на твоето срце. (big-hug)
Добро ве најдов и благодарам на вниманието

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2245
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 920 пати
Им се допаднал: 1182 пати

Re: Јас сум ...

Post by sweety » 17 Jun 2017, 09:17

Egerija (dobr) и имај пријатна дружба на форумот, многу ми е жал за тоа низ што си поминала. Ти посакувам во брзо време да се израдуваш и да се гушкаш со твоето бебче (big-hug) е.

Rockalbert
Нов член
Нов член
Мислења: 1
Придружен: 24 Dec 2017, 17:22

Re: Јас сум ...

Post by Rockalbert » 24 Dec 2017, 17:27

Hello,
I'm albert and I'm 20 yrs old

Теа22
Нов член
Нов член
Мислења: 88
Придружен: 09 Feb 2017, 12:44
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 46 пати

Re: Јас сум ...

Post by Теа22 » 25 Dec 2017, 17:36

albert this is feminist group no male in here

Одговори

Return to “Да се запознаеме”

Кој е присутен

Овој форум го гледаат: Ниту еден регистриран член и 1 гостин