Дали сум бремена

Забременување, плодни денови, овулација, тест на бременост, искуства и совети за забременување

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10991
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5784 пати
Им се допаднал: 3542 пати

Re: Дали сум бремена

Post by Debora » 11 May 2018, 15:19

Бебече добродојде и имај пријатна дружба. (kup) Според симптомите мислам дека треба да направиш еден тест утре изутрина и да честаме. (part) (big-hug)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10991
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5784 пати
Им се допаднал: 3542 пати

Re: Дали сум бремена

Post by Debora » 13 May 2018, 15:06

Бебче собра ли храброст за да направиш тест за бременост? (smile)

Bebce
Нов член
Нов член
Мислења: 4
Придружен: 02 Apr 2018, 10:02
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 2 пати

Re: Дали сум бремена

Post by Bebce » 13 May 2018, 23:59

Да, bfp е (smile). Сеуште сум во шок (jmp)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 10991
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5784 пати
Им се допаднал: 3542 пати

Re: Дали сум бремена

Post by Debora » 14 May 2018, 07:50

Аааа ете убави вести да се прочитаат уште наутро. (rad) (rad) (rad) Честито!!! (con) (jmp) Со лесно и со уживање да си ја износиш цела бременост. (a2)

Bebce
Нов член
Нов член
Мислења: 4
Придружен: 02 Apr 2018, 10:02
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 2 пати

Re: Дали сум бремена

Post by Bebce » 14 May 2018, 13:15

Фалааа. Дај Боже се да биде како што треба (smile) (pipi)

Одговори

Return to “Забременување”