Кога прв пат го чувте срцето на бебето

Бременост, прегледи во бременоста, качување на тежина, проблеми во бременоста, искуства и совети за здрава бременост,

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2249
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 931 пати
Им се допаднал: 1185 пати

Re: Кога прв пат го чувте срцето на бебето

Post by sweety » 10 Jan 2018, 22:28

Борјана многу ми е мило за тебе,сега прочитав за (t3) пиши како помина на контрола и само опуштено
и најбитно од се со позитивна мисла,те чекаме со убави вести .

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1413
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1549 пати
Им се допаднал: 903 пати

Re: Кога прв пат го чувте срцето на бебето

Post by SMESKO » 17 Jan 2018, 08:44

Борјана мила со лесно и позитивна енергија,што е твое ќе си дојде (bu)

Одговори

Return to “Бременост”