Кафеав исцедок во рана бременост

Бременост, прегледи во бременоста, качување на тежина, проблеми во бременоста, искуства и совети за здрава бременост,

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1418
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1551 пати
Им се допаднал: 905 пати

Re: Кафеав исцедок во рана бременост

Post by SMESKO » 18 Mar 2018, 11:53

Јас сум веќе породена и моето сонце има 11 месеци на 13 април 1 годинка ќе праеме,чим се намалува тоа е супер знак,јас имав 14 дена точно па ми престана,ајде без грижи (t3) (bu)

angel 1005
Нов член
Нов член
Мислења: 14
Придружен: 28 Apr 2015, 09:48

Re: Кафеав исцедок во рана бременост

Post by angel 1005 » 18 Mar 2018, 13:51

Нека е здраво и живо среќен нека му е роденденот убава срежа нека го прати дновиве ќе одам на контрола па же видиме дај боже се да биде во ред ,цела бременост миирувашее или само тие критичните денови па после се во нормала до 23.03 сум на боледување дај боже да можам да одам на работа бидејжи и дома не се досеедува и не се долежува
поздрав
се најубаво

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1418
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1551 пати
Им се допаднал: 905 пати

Re: Кафеав исцедок во рана бременост

Post by SMESKO » 20 Mar 2018, 16:31

Ма какво лежење и одмарање,нон стоп на нозе,работа колку сакаш домашната е најтешка кога ќе ре4ат,ама било за мене па си остана.Единствено во 8 месец кога бев на контрола веќепочнав дасе отварам па др ми предложе да сум на болни4ко лекување ама не прифатив па оттогаш се чував ама сигурно не многу,пак дрва си носев,чупето до последен момент го кревав,така да злато ич да не се грижиш ако е твое,твое ќе си остане (love5)

Одговори

Return to “Бременост”