Слики од ултазвук

Бременост, прегледи во бременоста, качување на тежина, проблеми во бременоста, искуства и совети за здрава бременост,

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
srculence
Редовен член
Редовен член
Мислења: 499
Придружен: 13 May 2013, 22:17
Му се допанале: 212 пати
Им се допаднал: 296 пати

Re: Слики од ултазвук

Post by srculence » 21 Oct 2013, 19:26

http://s24.postimg.org/gt2ny2r5h/CAM00206_1.jpg
Lepotica majkina.... (lovet)
Boze izraduvaj gi siteee..... (smile)

NadicaG

Re: Слики од ултазвук

Post by NadicaG » 21 Oct 2013, 20:28

lele ne znaev deka izleguva ovakva slika ,ubavica stvarno,ne znaev deka veke e ovaka oformena kako bebe (rad)

srculence za tebe (a2) i za dundata (a2)

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Слики од ултазвук

Post by Lena_nela » 20 Sep 2015, 20:59

Еве една нај тазе слика :grin: http://i61.tinypic.com/2qved8g.jpg
Во профил сме и со рачето си го држиме главчето.
Вчера ни ја даде др. 26 недела

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2251
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 933 пати
Им се допаднал: 1186 пати

Re: Слики од ултазвук

Post by sweety » 21 Sep 2015, 09:17

пу пу машала, срце убавко ова е 4д ехо, е јас немам вакви сликички , кај матичниот е 3д и немам убави слики , ренген само коски , мм вели речи му поубава сликичка да ти дади, ама тоа е што да правам.

Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Слики од ултазвук

Post by Lena_nela » 21 Sep 2015, 10:40

Да Слатка,матичниот мој сега во април го зеде новиот 4Д ултра звук. Имаше и предходно,уште кога бев бремена со С. Но сега овој е по нов (thumbup)
Ма да нешто бебушко не сакаше баш накубаво да ни се намести за сликање,ама добро е и ова :grin:

S.MOMMY
Нов член
Нов член
Мислења: 5
Придружен: 31 Jan 2018, 18:25
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 6 пати

Re: Слики од ултазвук

Post by S.MOMMY » 06 Feb 2018, 21:06

[urlhttps://preview.ibb.co/j32KTx/20180126_131036.jpg[/url][/url]

(t3) (big-hug) (piggy)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11005
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5789 пати
Им се допаднал: 3548 пати

Re: Слики од ултазвук

Post by Debora » 06 Feb 2018, 21:23

Колку јасна и убава слика, душааааа (lovet) (love5) (love5) (love5) (love5) (a2)

Одговори

Return to “Бременост”