Кога прв пат го чувте срцето на бебето

Бременост, прегледи во бременоста, качување на тежина, проблеми во бременоста, искуства и совети за здрава бременост,

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Кога прв пат го чувте срцето на бебето

Post by sweety » 10 Jan 2018, 22:28

Борјана многу ми е мило за тебе,сега прочитав за (t3) пиши како помина на контрола и само опуштено
и најбитно од се со позитивна мисла,те чекаме со убави вести .

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1422
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Кога прв пат го чувте срцето на бебето

Post by SMESKO » 17 Jan 2018, 08:44

Борјана мила со лесно и позитивна енергија,што е твое ќе си дојде (bu)

kiki4ka
Нов член
Нов член
Мислења: 1
Придружен: 27 Oct 2018, 22:13

Re: Кога прв пат го чувте срцето на бебето

Post by kiki4ka » 28 Oct 2018, 10:38

малку сум збунета и сакав консултација со Вас , трета бременост ми е оваа првите две бремености после 7 и 8 недела добивме срцева реакција , оваа бременост 4 дена доцнење на менструација прва контрола на гинеколог бебето е проценето на неполни 5 недели и има срцева реакција , грешка во термин на зачнување? сим крварела во првите недели од бременоста а сум мислела дека е менструација? ако може некое мислење од ваша страна (unsure)

Одговори

Return to “Бременост”