Предвремено родени деца

Сите теми што се поврзани со породувањето. Термин за породување, болница, искуства итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2249
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 931 пати
Им се допаднал: 1185 пати

Re: Предвремено родени деца

Post by sweety » 10 Jan 2018, 22:08

Ти пратив порака ,дали ја доби

Одговори

Return to “Породување”