Страв од породување

Сите теми што се поврзани со породувањето. Термин за породување, болница, искуства итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Girl23
Нов член
Нов член
Мислења: 99
Придружен: 21 Dec 2015, 19:04
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 33 пати

Re: Страв од породување

Post by Girl23 » 20 Apr 2017, 21:52

Како поминува времето се повеке и повеке ме фака страв и паника не за мене туку за бебето како што слушам и ми имаат кажувано како поминуваат ми се ежи косата па на моменти сама си се тешам си велам како издржале тие и јас ке издржам но некако не ми оде постојано ме фака страв

Одговори

Return to “Породување”