Вашите термини за породување

Сите теми што се поврзани со породувањето. Термин за породување, болница, искуства итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Одговори
Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Вашите термини за породување

Post by Annabel » 09 Nov 2009, 21:36

Мислам дека е ова добра тема за сите трудници кои го чекаат најубавиот момент во својот живот....А и да знаеме кога да си честитаме...

Мојот термин е на 21.03.2010

sanja
Нов член
Нов член
Мислења: 62
Придружен: 13 Nov 2009, 14:57

Re: Вашите термини за породување

Post by sanja » 13 Nov 2009, 20:53

Мојот термин е на 13.02.2010 година

Simonova
Нов член
Нов член
Мислења: 73
Придружен: 16 Nov 2009, 22:48
Им се допаднал: 1 time

Re: Вашите термини за породување

Post by Simonova » 17 Nov 2009, 00:13

Mojot termin bese 19.09.2009
se porodiv na 23.09.2009

taci83
Член
Член
Мислења: 239
Придружен: 14 Nov 2009, 00:57

Re: Вашите термини за породување

Post by taci83 » 17 Nov 2009, 01:10

Cestitki do sanja i annabel da imate slesna bremenos i uste mnogu termina da ima za bebinja a sanja ni e naj blisku aj pisuvajte ni (s)

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by Annabel » 17 Nov 2009, 13:20

Симонова, да е здрав и жив бебушот...

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by Debora » 17 Nov 2009, 13:26

Се придружувам кон честитките (l2)

Simonova
Нов член
Нов член
Мислења: 73
Придружен: 16 Nov 2009, 22:48
Им се допаднал: 1 time

Re: Вашите термини за породување

Post by Simonova » 18 Nov 2009, 23:16

Vi blagodaram za cestitkite i vam vi posakuvam mnogu ostvareni zelbi vo zivotot

Milan-baby
Нов член
Нов член
Мислења: 42
Придружен: 09 Nov 2009, 21:46

Re: Вашите термини за породување

Post by Milan-baby » 19 Nov 2009, 13:58

cestitki i od mene!!! (b7)

Milan-baby
Нов член
Нов член
Мислења: 42
Придружен: 09 Nov 2009, 21:46

Re: Вашите термини за породување

Post by Milan-baby » 02 Jan 2010, 19:49

20 avgust, uste edno letno bebe :)

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by Annabel » 02 Jan 2010, 22:40

Девојки, сега за сега вака стоиме со термините (се разбира со желби во најскоро време да допишеме и нови):

13.02.2010 Sanja
21.03.2010 Annabel
20.08.2010 Milan-baby

Одговори

Return to “Породување”