Вашите термини за породување

Сите теми што се поврзани со породувањето. Термин за породување, болница, искуства итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Lena_nela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1155
Придружен: 13 Dec 2013, 15:56
Му се допанале: 1200 пати
Им се допаднал: 825 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by Lena_nela » 05 May 2016, 08:44

Ајде (t3) (t3) (t3) чекаме (b4) (b4) (b4)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4049
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1286 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by Lejla7 » 24 Oct 2016, 17:45

Lejla 13.01.2017

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1422
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by SMESKO » 24 Oct 2016, 17:51

17.04.2017 Со лесно мешиња (joy) (joy) (joy)

aneance
Домашен член
Домашен член
Мислења: 602
Придружен: 08 Apr 2014, 23:21
Му се допанале: 55 пати
Им се допаднал: 205 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by aneance » 12 Nov 2016, 10:07

Мојот е 24.04.2016

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4049
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1286 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by Lejla7 » 15 Nov 2016, 13:56

Знaчи нoвиoт списoк сегa зa сегa е вaкoв, ги чекaме нoемвриските трудници дa се дoпишaт (smile):

Лејлa 13.01.2017
Смешкo 17.04.2017
Анеaнче 24.04.2017

Ќе имa Велигденски бебињa. Мoевo нoвoгoдишнo пaкетче ќе е (laugh1) Лелеее, првa сум (bu)

smiley
Нов член
Нов член
Мислења: 14
Придружен: 10 Nov 2016, 14:44
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 2 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by smiley » 01 Dec 2016, 15:27

12.07.2017 So lesno na site (jmp)

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1422
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by SMESKO » 05 Jan 2017, 13:05

Смешко 17.04.2017 (jmp)

Анеанче 24.04.2017 (jmp)

Смајли 12.07.2017 (jmp)

Другите кои ве нема на списокот допишете се да ве имаме во предвид (grupna-gushka) (love5) (love5) (love5)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by sweety » 05 Jan 2017, 14:27

09.08.2017

Girl23
Нов член
Нов член
Мислења: 99
Придружен: 21 Dec 2015, 19:04
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 33 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by Girl23 » 05 Jan 2017, 20:13

17 06 2017

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1422
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Вашите термини за породување

Post by SMESKO » 06 Jan 2017, 10:30

Смешко 17.04.2017 (jmp)

Анеанче 24.04.2017 (jmp)

Гирл23 17.06.2017 (jmp)

Смајли 12.07.2016 (jmp)

Слатка 09.08.2017 (jmp)

Седуктион 31.08.2017 (jmp)

Со лесно мешиња (love5) (love5) (love5)

Одговори

Return to “Породување”