Колкаво го родивте бебето?

Сите теми што се поврзани со породувањето. Термин за породување, болница, искуства итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Martinka
Член
Член
Мислења: 114
Придружен: 16 Apr 2013, 11:21
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 57 пати

Re: Колкаво го родивте бебето?

Post by Martinka » 06 Jul 2016, 00:38

3280 гр , 50 см
Од болница излеговме со 3100гр

milena15
Член
Член
Мислења: 240
Придружен: 29 Jul 2014, 17:09
Му се допанале: 72 пати
Им се допаднал: 37 пати

Re: Колкаво го родивте бебето?

Post by milena15 » 13 Aug 2016, 17:55

2700 49 cm

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1420
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Колкаво го родивте бебето?

Post by SMESKO » 29 Apr 2017, 14:42

Х е роден 3550 со 51 см dance

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Колкаво го родивте бебето?

Post by sweety » 30 Jul 2017, 20:16

3210 гр и 51 цм.

Одговори

Return to “Породување”