Септум - преграда на матка

Дијагнозите со кои се соочуваме, а се причина за неплодност

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
anic90
Нов член
Нов член
Мислења: 1
Придружен: 17 Oct 2018, 18:59
Му се допанале: 1 time

Re: Септум - преграда на матка

Post by anic90 » 17 Oct 2018, 19:03

Zdravo zeni,pravev hsg denes kanalite mi se proodni noo imam 1/3 pregrada na matka,molam za mislenje ?? dali ke treba histeroskopija :(

Одговори

Return to “Дијагнози на неплодност”