Нашата дијагноза за брачна неплодност

Дијагнозите со кои се соочуваме, а се причина за неплодност

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
elieli75
Нов член
Нов член
Мислења: 54
Придружен: 03 Mar 2014, 20:12
Му се допанале: 10 пати
Им се допаднал: 12 пати

Re: Нашата дијагноза за брачна неплодност

Post by elieli75 » 01 May 2015, 12:49

Zenicki ako ima nekoja za donacija na jajce kletki ili nekoja vasa drugarka prijatelka neka mi kaze mnogu mi e itno i neophodno.

anonimna123
Член
Член
Мислења: 147
Придружен: 27 Nov 2014, 00:06
Им се допаднал: 9 пати

Re: Нашата дијагноза за брачна неплодност

Post by anonimna123 » 03 May 2015, 13:31

mthfr heterozigot e genetska mutacija

Junior
Нов член
Нов член
Мислења: 32
Придружен: 02 Oct 2015, 23:50
Му се допанале: 17 пати
Им се допаднал: 9 пати

Re: Нашата дијагноза за брачна неплодност

Post by Junior » 03 Nov 2017, 08:51

Девoјки пoмoш.Сите испитувaњa дoбри се вo ред a уште немa бебе.Причинa спoред дoктoрoт е грлoтo нa мaткaтa кoе е мнoгу мaлo пoрaди прaвенa кoнизaцијa.И имaм чести крвaрењa пoсле oднoс.Некoј oд вaс aкo имa сличнo искуствo или дa ме упaти штo би мoжелo дa биде

Одговори

Return to “Дијагнози на неплодност”