Донација на јајце клетка

Се што е поврзано со неплодноста, недоумици, како се справуваме, како да си помогнеме, природни средства за лекување неплодност итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
elieli75
Нов член
Нов член
Мислења: 54
Придружен: 03 Mar 2014, 20:12
Му се допанале: 10 пати
Им се допаднал: 12 пати

Re: Донација на јајце клетка

Post by elieli75 » 29 Apr 2015, 09:13

Dusi moi fala vi za informaciite od srce Vi blagodaram, Gospod da vi dade se najdobro.

elieli75
Нов член
Нов член
Мислења: 54
Придружен: 03 Mar 2014, 20:12
Му се допанале: 10 пати
Им се допаднал: 12 пати

Re: Донација на јајце клетка

Post by elieli75 » 29 Apr 2015, 09:16

Anonimna123 ako otpocnes so postapka povtorno za In vitro ima li sansa za pomos od tvoja strana?

koka
Домашен член
Домашен член
Мислења: 703
Придружен: 04 Nov 2010, 11:39
Му се допанале: 36 пати
Им се допаднал: 140 пати

Re: Донација на јајце клетка

Post by koka » 28 Oct 2016, 13:04

Dragi moj mene me nemase mnogu dolgo vreme denes ne pisam za mene tuku za moja bliska priatelka koja vodi bitka so neplodnosta..
Edinstvena nades za da stane majka e da pravi invitro samo so donator jajce kletka ocajni barat izles od sitoacijata i molat koj moze da pomogne..
Da mi bea dobri jajnicite jas bi donirala no jas pominav niz stimulaci za invito primav 76 gonala mnogu slabo reagiram na stimulacite pa zatoa ve molam so seto srce samo nie ovde ja znaeme makata na zenata sto moli za dete..VE MOLAM AKO IMA NEKOJA STO MOZE DA DONIRA I DA I POMOGNE BARAJTE JA NA 075 257 159 VE POZDRAVUVAM MNOGU SITE

koka
Домашен член
Домашен член
Мислења: 703
Придружен: 04 Nov 2010, 11:39
Му се допанале: 36 пати
Им се допаднал: 140 пати

Re: Донација на јајце клетка

Post by koka » 29 Oct 2016, 00:48

Ajde zenicki pomagajte...
Pisete mi za bilo kakva informacija ako znae nekoja od vas

tina
Член
Член
Мислења: 110
Придружен: 07 Feb 2011, 17:53
Му се допанале: 32 пати
Им се допаднал: 12 пати

Re: Донација на јајце клетка

Post by tina » 29 Oct 2016, 16:13

Vo Sante Plus vo Skopje mislam deka rabotat so donirani jajce kletki

NinaTina
Нов член
Нов член
Мислења: 1
Придружен: 13 Mar 2021, 17:46
Им се допаднал: 1 time

Re: Донација на јајце клетка

Post by NinaTina » 13 Mar 2021, 18:10

Здраво на сите .. јас сум нова на форумов и се согласувам дека темава е осетлива, но доколку има некоја што би прифатила да биде донаторка на јајце клетки би сакала да ме исконтактира ...

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4049
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1286 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Донација на јајце клетка

Post by Lejla7 » 18 Mar 2021, 15:05

NinaTina wrote:
13 Mar 2021, 18:10
Здраво на сите .. јас сум нова на форумов и се согласувам дека темава е осетлива, но доколку има некоја што би прифатила да биде донаторка на јајце клетки би сакала да ме исконтактира ...
Ви пишав маил, а еве и нешто друго - мислам дека и овде можете да побарате информации:

https://dobebepopatotnaivf.org.mk/

Се најдобро и многу успех (lovet)

Одговори

Return to “Разно за неплодноста”