Ќе правам инсеминација

Инсеминација, нашите искуства со инсеминација, како се прави, каде да се прави инсеминација.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
sakambebe
Член
Член
Мислења: 122
Придружен: 09 Feb 2014, 22:37
Му се допанале: 57 пати
Им се допаднал: 26 пати

Re: Ќе правам инсеминација

Post by sakambebe » 11 Feb 2015, 21:47

sunshine fala ti dushooo (big-hug)

Branka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 443
Придружен: 23 Nov 2014, 19:58
Му се допанале: 44 пати
Им се допаднал: 56 пати

Re: Ќе правам инсеминација

Post by Branka » 12 Jun 2015, 18:28

I jas ke pravam inseminacija i toa na klinika kaj dr. Tofovski. Dali nekoja od vas imala iskustvo so nego ili ima informacii od nekoja pa da mi kaze kakov doktor e Tofovski. Fala vi (grupna-gushka)

Одговори

Return to “Инсеминација”