Суплементи кога се планира бременост

Забременување, плодни денови, овулација, тест на бременост, искуства и совети за забременување

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Одговори
Теа22
Нов член
Нов член
Мислења: 90
Придружен: 09 Feb 2017, 12:44
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 47 пати

Суплементи кога се планира бременост

Post by Теа22 » 19 Apr 2017, 18:39

Здраво дечкиии бев на гинеколог и ми препишаа фемибон 1 за да можам да останам трудна ама бидејкии фемибионот е 689 денара си зедов pregnancу care едни германски и има 30 капсули е сега кој ги има пиено да ми каже дали е ист со фемибоно или некој сличен и држете ми среќа во сабота ми е плоден ден јуххуууу ве гушкам (big-hug)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: во исчекувањее

Post by Lejla7 » 19 Apr 2017, 23:25

Дoбри се и тие. Јaс сум ги кoристелa. Пoздрaв.

мelves
Нов член
Нов член
Мислења: 6
Придружен: 02 Jun 2018, 11:30
Им се допаднал: 2 пати

Re: Суплементи кога се планира бременост

Post by мelves » 02 Jun 2018, 11:41

Девојки планираме бебе со сопругот, па сакам да земам витамини и минерали - според вас кои се подобри - фемибион 1 или преМама дуо?

Одговори

Return to “Забременување”