Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Заедничко дочекување на забременување, за сите оние во очекување на позитивен тест за бременост

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 48 пати
Им се допаднал: 24 пати

Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by bebusce04 » 03 Oct 2017, 17:24

bfp bfp bfp bfp bfp (joy) Ја отварам оваа тема за заедно да се радуваме со сите кои ќе си ги видат своите 2 линии се надевам и јас ке бидам една од нив ве гушкам сите

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11005
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5789 пати
Им се допаднал: 3547 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by Debora » 03 Oct 2017, 21:25

Бебушче браво за темата. (cl) Со среќа и тебе и на сите други очекувалки, да пријавите мноооогу позитивни тестови и сите да резултираат со по барем едно убаво, здраво бебенце. (bu) (kup)

bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 48 пати
Им се допаднал: 24 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by bebusce04 » 05 Oct 2017, 00:23

Фалаа срцка да се надеваме дека на сите ке ни се оствари сонот голеем поздрав bfp (t3) bfp (bu)

soncence23
Нов член
Нов член
Мислења: 15
Придружен: 09 Oct 2017, 19:45
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 4 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by soncence23 » 09 Oct 2017, 19:49

Браво за темава, да видиме колку ќе не има, денес ми завршија плодни денови сега ќе чекаме резултати од работата (brows)

bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 48 пати
Им се допаднал: 24 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by bebusce04 » 11 Oct 2017, 13:59

Јас уште немам добиено а требаше 5-6 ке почекам уште некој ден и ке земам тест изгледа конечно сонот ќе ми се исполни (rad) (joy) со срека и на тебе сонцее па заедно да се радуваме bfp dance

soncence23
Нов член
Нов член
Мислења: 15
Придружен: 09 Oct 2017, 19:45
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 4 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by soncence23 » 11 Oct 2017, 21:09

Daj boze da ni pises so bfp , i da ne ima povek (t3)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11005
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5789 пати
Им се допаднал: 3547 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by Debora » 12 Oct 2017, 18:14

Бебушче кога ќе правиш тест? bfp (smile)

bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 48 пати
Им се допаднал: 24 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by bebusce04 » 13 Oct 2017, 15:27

Falaaa soncee , deborce uste ne sum napravila a i ne mi e dojdelo taka da utre drugiden veke ke napravam test pa ke videme (jmp) dance (big-hug)

Sonne84
Нов член
Нов член
Мислења: 12
Придружен: 14 Oct 2017, 15:46
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 7 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by Sonne84 » 14 Oct 2017, 15:50

zdravo zencinja.
jas sum nova vo forumov i

tret pat odam vo ocekuvanje na moite dve crti.
prv pa ti vodov pred 5ipol god. a vtor pat pred 4 god.
sega moite dve princezi posakuvaat uste edno bratce ili pak mozebi pak dada. minatiot mesec bese nas prv obid. treba da dobijam okolu 18 okt. pa ke vidime.
mnogu uspeh na site

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11005
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5789 пати
Им се допаднал: 3547 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by Debora » 14 Oct 2017, 19:58

Sonne добродојде. (dobr) Нека се живи и здрави принцезите, а третата среќа да се појави уште месецов. (love5) (bu)
Бебушче мириса на славење веќе. (jmp) Ајде ќе се стрпиме додека не решиш да го направиш тестот. (rad)
Сонценце и твојот датум се ближи. (w1) (rad)
Дај Боже само радост да има на темава. (joy) dance (joy)

Заклучена

Return to “Во очекување на бременост”