Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Заедничко дочекување на забременување, за сите оние во очекување на позитивен тест за бременост

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Sandrushka13
Нов член
Нов член
Мислења: 9
Придружен: 18 Oct 2017, 14:56
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 8 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by Sandrushka13 » 31 Oct 2017, 10:10

Falaa vi devojki vi posakuvam pobrgu na site da se raduvate :) <3 (part) (rad) (kup) (jmp) (grupna-gushka)

bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 48 пати
Им се допаднал: 24 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by bebusce04 » 01 Nov 2017, 18:15

Јас малку бев отсутна овие денови морав да спремам испити ве поздравувам сите (b4) (racinja) сандрушка со среќа и со лесно да си ја износиш бременоста (grupna-gushka) теа и тебе ти ја посакувам целата среќа и со лесно да си се породиш ве гушкам сите (bu)

bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 48 пати
Им се допаднал: 24 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by bebusce04 » 01 Nov 2017, 18:17

Дебора душо сеуште не сум го повторила пусти страв дека пак ќе се разочарам (stomp) (sad1)

Теа22
Нов член
Нов член
Мислења: 90
Придружен: 09 Feb 2017, 12:44
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 47 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by Теа22 » 01 Nov 2017, 20:46

Ти благодарам мила ајде повтори го тестот утре и да кажеш ти држам среќа

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11002
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5788 пати
Им се допаднал: 3546 пати

Re: Октомвриски трудници (со среќа на сите)

Post by Debora » 01 Nov 2017, 20:58

Бебушче кога ќе решиш ние тука сме за славење. (a2)

Заклучена

Return to “Во очекување на бременост”