Ноемвриска среќа

Заедничко дочекување на забременување, за сите оние во очекување на позитивен тест за бременост

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2598
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 935 пати
Им се допаднал: 613 пати

Ноемвриска среќа

Post by Peperutka » 02 Nov 2017, 16:06

Во овие студени есенски денови оваа тема нека биде едно големо сонце во која ќе се редат многу bfp , мноооогу среќа и славење (jmp)
Мамита (con),баш убаво ни почна месецов, со лесно да ти пројдат 9 месеци (big-hug)
Ајде која е следна за честитање? (grupna-gushka)
Со среќа на сите, да нема разочарувања месецов (grupna-gushka)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11018
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5791 пати
Им се допаднал: 3548 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by Debora » 03 Nov 2017, 17:50

Следна е Бебушче мислам, ама да се охрабти и да го направи тестот останува. (laugh1)
Со среќа на сите и нека биде како што пиша Пеперутка, да има мноооогу среќа и славење. (kup)

soncence23
Нов член
Нов член
Мислења: 15
Придружен: 09 Oct 2017, 19:45
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 4 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by soncence23 » 03 Nov 2017, 19:57

ja se razocarav od oktomvri, sega sekoj den rabotime na slucajot :) da se izraduvame site za praznicite!

Sonne84
Нов член
Нов член
Мислења: 12
Придружен: 14 Oct 2017, 15:46
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 7 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by Sonne84 » 04 Nov 2017, 23:03

zdravo zenicki
eve i jas da se prijavam za noemvri
se nadevam deka mesecov ke ima mnoooogu bfp

srekno na site (big-hug)

Sonne84
Нов член
Нов член
Мислења: 12
Придружен: 14 Oct 2017, 15:46
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 7 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by Sonne84 » 09 Nov 2017, 18:55

zeni bfp
malku porano go napraviv testot
trebase da dobijam na 12 noemvri. ama ne izdrzav napraviv test za sreka bfp

vi posakuvam na site sreka i mnogu bfp

bebusce04
Нов член
Нов член
Мислења: 64
Придружен: 05 May 2017, 22:07
Му се допанале: 48 пати
Им се допаднал: 24 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by bebusce04 » 09 Nov 2017, 21:55

Честиткии душо имај лесна бременост и чул те господ сите што очекувааме да се израдуваме овој месец bfp dance (joy) (bu) (t3)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11018
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5791 пати
Им се допаднал: 3548 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by Debora » 10 Nov 2017, 06:48

Честиткииии (part) Со лесно да си ја износиш бременоста. (big-hug)
Бебушче како си ти? (love5)

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1413
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1549 пати
Им се допаднал: 903 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by SMESKO » 10 Nov 2017, 10:23

Соне (con) за (t3) со лесно наредниве 9 месеци (beer) dance (love5) (part)
Ајде нека се множат bfp (t3) bfp (t3) bfp (t3)

mamita2413
Нов член
Нов член
Мислења: 20
Придружен: 15 Sep 2017, 09:31
Им се допаднал: 14 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by mamita2413 » 11 Nov 2017, 15:02

Ајде супер, убаво почнавме. Честиткииииии (rad)
Јас сум добра на 17ти одам на гин. Вчера влегов во 6та недела. Се надевам дека ќе се чуе срценцето. Поздрав до сите. (joy)

Sandrushka13
Нов член
Нов член
Мислења: 9
Придружен: 18 Oct 2017, 14:56
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 8 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by Sandrushka13 » 12 Nov 2017, 14:10

Cestitki Sone so lesno da si ja iznosis bremenosta :) (rad) (part) I ajde devojki neka ima uste mnogu bfp
Mamita i jas od vcera sum vo 6 ta nedela i ke odime vo cetvrtok da go slusneme srcenceto.. Pomagajte imam mnogu gadenje i povrakanje ..

Заклучена

Return to “Во очекување на бременост”