Ноемвриска среќа

Заедничко дочекување на забременување, за сите оние во очекување на позитивен тест за бременост

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Теа22
Нов член
Нов член
Мислења: 90
Придружен: 09 Feb 2017, 12:44
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 47 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by Теа22 » 20 Nov 2017, 22:43

 ! Message from: Peperutka
Пишуваме кирилица тоа е едно од правилата на форумот
a jas i princezata se gledame ili za ng ili za boziik na 15 dekemvri treba upat da mi dadat za vo cair (joy) (joy) (b4) (b4)

Sandrushka13
Нов член
Нов член
Мислења: 9
Придружен: 18 Oct 2017, 14:56
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 8 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by Sandrushka13 » 30 Nov 2017, 08:24

 ! Message from: Peperutka
 ! Message from:
На форумов се пишува САМО на кирилица, тоа е правило
Mamita jas i ti zaedno ke se porodime zdravje boze mene termin mi e 7.7.2018 i nie sme dobri go slusnavme srcenceto na 16 noemvri prekrasno custvo daj boze site da go osetite vo najbrzo vreme sega na 15 dekemvri sme povtorno na kontrola :) (lovet) (jmp) (big-hug) (grupna-gushka)

mamita2413
Нов член
Нов член
Мислења: 20
Придружен: 15 Sep 2017, 09:31
Им се допаднал: 14 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by mamita2413 » 30 Nov 2017, 13:15

Sandrushka13 wrote:
30 Nov 2017, 08:24
Mamita jas i ti zaedno ke se porodime zdravje boze mene termin mi e 7.7.2018 i nie sme dobri go slusnavme srcenceto na 16 noemvri prekrasno custvo daj boze site da go osetite vo najbrzo vreme sega na 15 dekemvri sme povtorno na kontrola :) (lovet) (jmp) (big-hug) (grupna-gushka)
Лелеее се исто, не ми се верува. И мене ми е термин 7.7.2018!! Суперрр!!
Да и ние сме на контрола на 15ти декември (rad) (rad) (rad)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2598
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 935 пати
Им се допаднал: 613 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by Peperutka » 30 Nov 2017, 14:48

Баш ми е мило што убави работи читам, само нека се множат нови бремености и здрави бебчиња (t3) (b4)
Ајде кој е кандидат за отворање на темата за Декември?
Уште еднаш ќе ве потсетам, пишувајте кирилица, тоа е едно од правилата на форумот

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2598
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 935 пати
Им се допаднал: 613 пати

Re: Ноемвриска среќа

Post by Peperutka » 04 Dec 2017, 00:21

Ја заклучувам оваа тема почнуваме нова.

Заклучена

Return to “Во очекување на бременост”