Имунитет

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Радост
Модератор
Модератор
Мислења: 2203
Придружен: 23 May 2013, 07:48
Location: Скопје
Му се допанале: 1320 пати
Им се допаднал: 1927 пати

Re: Имунитет

Post by Радост » 21 Oct 2015, 18:33

Ортопедот ми рече по една капка. Матичниот по две.
Јас давам по 1-2. :))

Одговори

Return to “Здравје кај деца”