Филмови - предлози

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

RedRose30
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1060
Придружен: 26 Oct 2013, 11:05
Му се допанале: 1303 пати
Им се допаднал: 446 пати

Re: Филмови - предлози

Post by RedRose30 » 13 Sep 2014, 10:05

Lucy е добар (thumbup) . Сега се даваат проекции во Синеплекс.

Малифисант и Bad Neighbors ги гледав (thumbsup)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Филмови - предлози

Post by Filigran » 28 Sep 2014, 14:53

The fault in our stars - прекрасно емотивно филмче. Топло го препорачувам. (thumbup)

Mili
Нов член
Нов член
Мислења: 89
Придружен: 26 Aug 2014, 10:31
Му се допанале: 4 пати
Им се допаднал: 13 пати

Re: Филмови - предлози

Post by Mili » 28 Sep 2014, 16:58

Posleden film sto go gledav Divergent (se zaljubiv vo glumecot) i Now you see me (interesno filmce za magionicari)).

Emilija85
Член
Член
Мислења: 197
Придружен: 20 Nov 2012, 16:33
Му се допанале: 62 пати
Им се допаднал: 73 пати

Re: Филмови - предлози

Post by Emilija85 » 29 Sep 2014, 08:56

Twice born - преубава романтична драма, мора да ја гледате
http://www.filmovita.com/twice-born-2012/#more-4507

Ninushka
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1095
Придружен: 17 Sep 2013, 17:00
Му се допанале: 988 пати
Им се допаднал: 697 пати

Re: Филмови - предлози

Post by Ninushka » 29 Sep 2014, 08:59

Emilija85 јас не знам некој што не се заљуби у глумецот (rolll) (rolll)
Задњо што гледав беше Херкулес 2014, Животот во Јапонија (документарец) и конечно се пуштив да ги гледам сите делови Господар на прстените. Само третиов дел никако да го најдам асална снимка (shaking)

Bilence 123
Член
Член
Мислења: 156
Придружен: 18 Aug 2014, 18:33
Им се допаднал: 18 пати

Re: Филмови - предлози

Post by Bilence 123 » 04 Feb 2015, 21:41

Вчера со синчето го гледавме Paddington -интересен е онака, за меченцето кое станува дел од едно семејство.

ripcence
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1127
Придружен: 03 Aug 2013, 02:50
Location: Скопје
Му се допанале: 1340 пати
Им се допаднал: 892 пати

Re: Филмови - предлози

Post by ripcence » 08 Feb 2015, 03:02

Се подготвувам веќе некое време да ги гледам The Last Mimzy и Before I Go to Sleep, ми ги фалеа, па ќе најдам време се надевам набрзо да ги гледам, спремни ми се. (smile)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Филмови - предлози

Post by Lejla7 » 08 Feb 2015, 09:46

Taken 3. Ne me ostavi da zaspam.

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: Филмови - предлози

Post by Maceto » 08 Feb 2015, 12:43

Lejla едвај чекав да излезе Taken 3 мој стил на филмови откако ги изгледав 1 и 2 значи кога го симнував едвај чекав да го гледам (laugh1) (laugh1) И сега чекам некој нов тој стил да излезе (joy)

Одговори

Return to “Опуштено”