Музика

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

Одговори
Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Музика

Post by Annabel » 22 Dec 2009, 17:51

Во прилог на празниците што доаѓаат:

l4GCFy2qMoQ

Kjara
Модератор
Модератор
Мислења: 439
Придружен: 11 Nov 2009, 17:48
Им се допаднал: 6 пати

Re: Музика

Post by Kjara » 22 Dec 2009, 17:54

GzhhxYoOJdk (laugh1)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Музика

Post by Debora » 22 Dec 2009, 17:54

Леле Annabel се стопив, фала многу за ова. (love5)

Kjara
Модератор
Модератор
Мислења: 439
Придружен: 11 Nov 2009, 17:48
Им се допаднал: 6 пати

Re: Музика

Post by Kjara » 22 Dec 2009, 18:00

Annabel ala da ti e za pesnava, se naeziv. Od kogo e?

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Музика

Post by Annabel » 22 Dec 2009, 18:03

Мислам дека ја пее Тања Станковиќ, ама не сум сигурна. Многу е убава навистина...

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Музика

Post by Debora » 22 Dec 2009, 18:08

И мене гласот ми личи на нејзиниот.

ELIANA
Редовен член
Редовен член
Мислења: 369
Придружен: 21 Dec 2009, 15:32
Му се допанале: 2 пати
Им се допаднал: 18 пати

Re: Музика

Post by ELIANA » 22 Dec 2009, 18:24

Тања Станковиќ е сигурно. Имаше направено таа едно божиќно CD со познати пеачи од македонската естрада. Убава песна (thumbsup)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Музика

Post by Debora » 23 Dec 2009, 15:12

Многу позната песна.
cyFxArMeRDI

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: Музика

Post by Annabel » 23 Dec 2009, 15:35

Многу е убава, мислам дека ја има и на македонски

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Музика

Post by Debora » 24 Dec 2009, 00:05

За добра ноќ
vQVeaIHWWck

Одговори

Return to “Опуштено”