Пролетно релаксирање со најмилите од ТВОЕ БЕБЕ

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Пролетно релаксирање со најмилите од ТВОЕ БЕБЕ

Post by Happy^_^ » 22 Jun 2014, 09:17

Добро утро и од мене, да ви посакам убав ден :)

belomorka
Безрезервен форумски другар
Мислења: 2680
Придружен: 15 Sep 2011, 16:12
Му се допанале: 266 пати
Им се допаднал: 860 пати

Re: Пролетно релаксирање со најмилите од ТВОЕ БЕБЕ

Post by belomorka » 22 Jun 2014, 09:23

оо мојот пост од сабајлето го нема. игледа не сум го ни пратила. нема везе. и јас се мислам некаде да прошетаме, ама незнам каде. сега го пијам второт кафе а мм пак си легна. кога ке стане ке одиме на прошетка некаде кафе мафе . (smile)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Пролетно релаксирање со најмилите од ТВОЕ БЕБЕ

Post by Debora » 22 Jun 2014, 09:34

Добро утро на сите, убав ден. (bu)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Пролетно релаксирање со најмилите од ТВОЕ БЕБЕ

Post by Debora » 22 Jun 2014, 10:23

Ставам клуч. Имаме нова летна терасааааааааааа!!!!!!!! (part)

Заклучена

Return to “Опуштено”