На тераса кај Саншајн на кафе и органски јагоди

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1413
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1549 пати
Им се допаднал: 903 пати

Re: На тераса кај Саншајн на кафе и органски јагоди

Post by SMESKO » 01 Nov 2017, 12:32

Здраво женски (coffee) (coffee) (coffee) јас знам зш сме слабо тука на кафе,АБЕ НА ТЕРАСА СТУДИ ВЕЌЕ НЕ СЕ СЕДИ (cold) (cold) (cold) (rolll)
Слатка побрзо да поминат тие настинки (fr) од тие настинки јас со Х завршив 6 дена на болница(каде плус си добив и инфекција на око од многу чисто,но помина),сега е подобар ако не го земам во предвид проливот (rp) кој го мачи 5 дена а и повраќање на шлајм (tumbdown) но расположен до даске dance тоа ме радува,Д иста состојба никако да оздраве ама тоа ти е градинка (tap) Тоа за децата а јас низ дома со иститеобврски кои ги имам многу ама нека денот поминува брзо (thumbsup)
Дебора мила фиксно ни го оддржуваш форумов (a2) (thumbup) така и да продолжиш и дај Боже и ти да ни кажуваш само убави вести(како си наоѓаш работа од соништата (laugh1) ,да те насмеам (big-hug) ).
Јас треба да спремам за Задушница ете била во сабота (smile) па треба да спремам и за тоа а наредната сабота ќе се подновам со наочари,ми се потребни некако многу ми се уморуваат очите ама и тоа ќе се среди.

Сите ве (grupna-gushka)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11005
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5789 пати
Им се допаднал: 3547 пати

Re: На тераса кај Саншајн на кафе и органски јагоди

Post by Debora » 01 Nov 2017, 21:01

Смешко па стварно бре, кој ќе седи на тераса сега. =)) А Саншајн јагодите ќе треба да ги вади од оранжерии. =)) Нема кој да отвори нова тема. (sneeky)
Брзо да оздравете, да не се вратат настинките. (rp) (a2)
А мојата работа од соништата во последно време изгледа овака :ymblushing: =)) Сакам во пензија веќе и готово. =))

https://s1.postimg.org/65fqxz2s2j/stock ... -beach.jpg


Добра ноќ. (kup)

Заклучена

Return to “Опуштено”