Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

buci12345678
Редовен член
Редовен член
Мислења: 297
Придружен: 04 Nov 2013, 14:25
Му се допанале: 187 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by buci12345678 » 11 Aug 2019, 10:18

Еве не тетички си стигнавме вчера во македонија ама гужва имаше (comp)! Ама најважно стигнавме дома (rad) . Инаку моите срценца се пресреќни неможат да се изнатрчаат (jmp) ! Бепчето е добро фала богу и оно е расположено (thumbsup) !
Дебора ништо не е 2/3 килограми јас се поправив 10 додека бев бремена ама додека се доиме нека се а потоа ќе се ставам на диетав (rolll) (grupna-gushka)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11045
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5839 пати
Им се допаднал: 3572 пати

Re: Одново на кафенце, а и лимонада, па и чоколада

Post by Debora » 12 Aug 2019, 21:04

Буци па вие веќе сте стасале (thumbsup) ажно сите сте добри, гужвата останала зад вас. (a2)
Кит кет? (brows) (kup)
Некој пиво? (beer) (thumbsup)

Одговори

Return to “Опуштено”