Што последно си купивте?

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Bobe » 28 Aug 2014, 22:09

Филигран го замислувам Ј во комплетињава (lovet) (lovet) (lovet) (lovet) (lovet) (lovet) ,лепотан на мама а и на форумските тетки (brows) (love5) не знае се уште што го чека со толку креативна мама што има (thumbsup) со здравје да си ги носи (love5)
Анамоли со здравје фустанот (thumbsup) и со срека нека и е на сестра ти (bu) а фотка???? (brows)
јас не ставам фотки,само ке казам дека многу се радувам кога купувам за дома било што,исто како на мене да сум си купила (rad)
Денес си купив 6-чаши од Вицко во различни бои ептен ми е мерак (rolll) а и купачи(едноставни да имам да менувам) и марами за на глава(лани претерав со капчиња и шеширчиња) (rad)

angel4e2013
Нов член
Нов член
Мислења: 34
Придружен: 27 Aug 2014, 18:01
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 12 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by angel4e2013 » 31 Aug 2014, 13:56

jas najmnogu se raduvam koga mu kupuvam na moeto since vcera mu kupiv preubava bluza so kopcinja za navecer koga zaladuv taka e tenko pamucno i preubavo edvaj najdov nesto na kopcinja zosto duksercinjata na patent se preubavi ama neprakticni patentot kako da go davi

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2600
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 940 пати
Им се допаднал: 617 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Peperutka » 04 Mar 2015, 01:19

Crno leleavo fuctance so dolgi rakavi za 500 den (part)
Go nosev na krstevkata na vtorata kjerkicka na jatrvami (pipi)

Fiona
Редовен член
Редовен член
Мислења: 324
Придружен: 13 Jul 2012, 12:56
Location: Скопје
Му се допанале: 35 пати
Им се допаднал: 137 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Fiona » 11 Mar 2015, 08:20

Штикли!!!! Одвај чекам да ги прошетам (rad)

Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Vesela » 27 Apr 2015, 13:46

Baletanki crni od walk maxx. Epten se ubavi, mnoguuuuuuuu sum happy ( baska se podarok od mm za rodenden) (pipi)

Одговори

Return to “Опуштено”