Што последно си купивте?

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Debora » 19 May 2014, 21:51

Смешко што ми е кеиф кога си купувате труднички работи (rad) , со здравје да си ги носиш. (big-hug)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Filigran » 31 May 2014, 21:34

Наочари за сонце од AVON

http://s30.postimg.org/a45cx4f4x/103436 ... 7126_n.jpg
последните dance

kit-kat
Модератор
Модератор
Мислења: 3250
Придружен: 08 Jul 2012, 13:13
Му се допанале: 1250 пати
Им се допаднал: 1724 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by kit-kat » 01 Jun 2014, 09:32

Сите се со здравје да си носите и користите.
Јас вчера си купив колекција Нивеа со шампон купка и млеко за тело (rad)
За 2 недели ќе ја нема но да се пишам тука (tongue)

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Lejla7 » 01 Jun 2014, 10:01

Вчера кај нас отворија П..С...фешн и имаше 15 % попуст (а ја обожавам оваа модна куќа) и кредитната картичка ме почасти еден прекрасен долг цветен фустан...не можам да му се нагледам, многу е убав ( а има место и за меше :ymblushing: (bu) )

Happy^_^
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2265
Придружен: 28 Mar 2013, 11:47
Му се допанале: 206 пати
Им се допаднал: 1170 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Happy^_^ » 01 Jun 2014, 10:40

Со здравје да си носите/ користите се :)
Јас си купив едно бебешко боди (rad) Бојата зелено-жолта да одговара и за момче и за девојче :))

ripcence
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1127
Придружен: 03 Aug 2013, 02:50
Location: Скопје
Му се допанале: 1340 пати
Им се допаднал: 892 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by ripcence » 01 Jun 2014, 13:09

И од мене со здравје да си носите, и на Хепи бебето најхепи да биде во бодито (rad)

Јас како Дебора си купив фустанче од Певекс и болеро палтенце со 3/4 ракави (thumbsup)

eri
Член
Член
Мислења: 212
Придружен: 04 Dec 2013, 11:11
Му се допанале: 49 пати
Им се допаднал: 60 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by eri » 01 Jun 2014, 15:59

Две маички од Певекс (smile) (smile)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Filigran » 01 Jun 2014, 16:07

Сите да си носите се создравје. (rad)
Само Хепи ќе ја изфвојам бидејќи таа купила за бебе. Мила, бебе создравје да си го носи бодито. (joy)

ripcence
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1127
Придружен: 03 Aug 2013, 02:50
Location: Скопје
Му се допанале: 1340 пати
Им се допаднал: 892 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by ripcence » 02 Jul 2014, 22:44

Си ги купив купачите што ги меркам две недели (rad) , ич не ми стојат убаво (sad1) ама барем ми се точни. И една маичка и сукња. (smile)

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Debora » 02 Jul 2014, 22:52

Со здравје да си носиш се. Сигурно купаќите не ти стојат така лошо како што мислиш, напротив. (a2)

Одговори

Return to “Опуштено”