Што последно си купивте?

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1420
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by SMESKO » 08 Aug 2014, 18:48

Ете го фамозниот фустан,што денес ми заддаде силна главоболка (smile)
http://s9.postimg.org/9sjs1pbjz/P8080004.jpg

http://s9.postimg.org/iilggaif3/P8080006.jpg

http://s9.postimg.org/kklxujge7/P8080007.jpg

http://s9.postimg.org/wazvbx96n/P8080008.jpg

На сликите можи да се види и горниот дел од фустанот,колан4ето со патлика,и чантето и обетките кои ќе ги носам (joy) (joy) (joy)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by sweety » 08 Aug 2014, 18:50

Смешко многу е убав веќе те замислив како че ти стое, ке ја засенинш и невестата (thumbsup) убаво да си поминеш (big-hug)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Filigran » 08 Aug 2014, 23:44

Smesko, фустанов преубав ама ти во него ќе блескаш. Не е лошо да ставиш слики од ти во него (pipi)
убава комбинација си направила. Со здравје да го носиш, за убаво само (rad) (rad) (rad) (big-hug)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2600
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 940 пати
Им се допаднал: 617 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Peperutka » 09 Aug 2014, 09:38

Убав фустан,црвената е најженствена и најубава боја за фустан (thumbsup)
Со здравје да си го носиш (bu)
Да ставиш слики и ти во него (smile)

ripcence
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1127
Придружен: 03 Aug 2013, 02:50
Location: Скопје
Му се допанале: 1340 пати
Им се допаднал: 892 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by ripcence » 09 Aug 2014, 10:10

Смешко (lovet) супер е фустанот, со здравје да си го носиш, ќе блескаш на свадба (love5)

anabejbi
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1522
Придружен: 21 Nov 2012, 17:19
Му се допанале: 462 пати
Им се допаднал: 850 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by anabejbi » 09 Aug 2014, 12:19

Преубав е (lovet) , со здравје да си го носиш и убаво да си поминеш на свадбата (big-hug)

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Crnokosaa » 09 Aug 2014, 22:11

Денеска ги купивме бурмите конечно , неможев да дочекам. Многу отсекогаш ги сакав обичните клсичните бурми онака пошироки ама многу ми беа скапи , двете околу 17 000 , а потесни не ми се убави , така да си најдовме други версачето поефтини и мнооогу ни се на кеф . Ке ставам слика утре да ги виидите :)) (rad)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Filigran » 09 Aug 2014, 23:44

Црнокоса, со здравје да ги носите.
Се најубаво во брачниот живот (rad) (part) (part) (part)

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Crnokosaa » 09 Aug 2014, 23:51

Фала мила дај боже сите за челат да дочекаме вакви убави работи . :)

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Petra » 10 Aug 2014, 11:53

Црнокоса, со здравје да си ги носите, во љубов и верност, хармонија, радост и мир до крајот на животот. (bu)

Одговори

Return to “Опуштено”