Што последно си купивте?

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Crnokosaa » 10 Aug 2014, 16:04


Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Crnokosaa » 10 Aug 2014, 16:11


Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Crnokosaa » 10 Aug 2014, 16:21

Ја сликав набрзинка и гледам малку матна ама битно се познава :)

anabejbi
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1522
Придружен: 21 Nov 2012, 17:19
Му се допанале: 462 пати
Им се допаднал: 850 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by anabejbi » 10 Aug 2014, 23:34

Црнокоса, со здравје да си ги носите, преубави се , вечно да сте во љубов и верност (bu)

anabejbi
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1522
Придружен: 21 Nov 2012, 17:19
Му се допанале: 462 пати
Им се допаднал: 850 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by anabejbi » 10 Aug 2014, 23:55

Па да се пофалам и јас, се подновив со купачи (rad) , утре ќе ставам слика да ги видите (smile)

ripcence
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1127
Придружен: 03 Aug 2013, 02:50
Location: Скопје
Му се допанале: 1340 пати
Им се допаднал: 892 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by ripcence » 11 Aug 2014, 00:25

Црнокоса преубави бурми, со здравје да ги носите, со слога и хармонија. (love5)
Анабејби на најубави плажи да ги шеташ купачите, со здравје и среќа. (big-hug)

Јас се подновив вчера со фустанче, денес го сефтосав (joy) dance

anabejbi
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1522
Придружен: 21 Nov 2012, 17:19
Му се допанале: 462 пати
Им се допаднал: 850 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by anabejbi » 11 Aug 2014, 10:42

Еве ги купачите, можат на повеќе начини да се носат (smile)

http://s30.postimg.org/hf8ybtqq9/IMAG2572.jpg

http://s22.postimg.org/xmmf34qo1/IMAG2573.jpg

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Debora » 11 Aug 2014, 10:59

Со здравје да си носите се. Анабејби па ти само да ги спакуваш куферите. Многу се убави купаќите. (big-hug)
Црнокоса ептен ми се бендисуваат бурмите, ако е матна сликата - се гледа какви се. (love5)
Смешката сигурно била преубава во фустанот, ама уште не ни пишала. (brows)
Јас си купив генератор за сребрена вода, ете тоа денес поштарот ми донесе. (thumbsup)

Ninushka
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1095
Придружен: 17 Sep 2013, 17:00
Му се допанале: 988 пати
Им се допаднал: 697 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Ninushka » 11 Aug 2014, 12:52

Купачи, нов шешир (уште еден (shaking) ), ташна за на плажа, апостолки и тоа 2 пара, јоги хеланки 2 пара исто.....се дупли работи.. (rolll)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by sweety » 11 Aug 2014, 13:52

Црнокоса многу се убави бурмите полека се спремате за свадба кога ја закажавте, Анабејби купачите се прекрасни ќе бидеш згодна мама на плажа (thumbsup) ,Нинуш со здравје да се да си носиш, јас ништо (re)

Одговори

Return to “Опуштено”