Што последно си купивте?

Место за слободни, опуштени муабети

Moderator: Модератори

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Petra » 11 Aug 2014, 15:32

Со здравје да си носите се. (thumbsup)
Црнокоса, бурмите многу се убави. (bu)
Анабејби, прекрасни се купаќите. (lovet)
Нинушка, ти се по две. (thumbup) (laugh1)

Crnokosaa
Домашен член
Домашен член
Мислења: 572
Придружен: 11 Nov 2012, 22:16
Му се допанале: 102 пати
Им се допаднал: 236 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Crnokosaa » 11 Aug 2014, 15:34

Sweety свадбата ќе биди на 7ми септември :)

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Petra » 11 Aug 2014, 17:06

Debora wrote: Јас си купив генератор за сребрена вода, ете тоа денес поштарот ми донесе. (thumbsup)
(joy) (joy) (joy)

imambebe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1603
Придружен: 30 Apr 2011, 00:18
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 588 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by imambebe » 24 Aug 2014, 17:50

Мокасинки тегет со кафеаво и новчаник.

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Filigran » 26 Aug 2014, 22:39

Денес си купивме:
едно зелено плишано ќебенце, еден плик со перниче кој може да се користи како постелка во колепка или во количка, 2 комплетчиња, а добивме гратис нараквичиња и чорапчиња (joy)

http://s27.postimg.org/ia6fpggmr/47e0fd ... b3170a.jpg

http://s27.postimg.org/p1wusb5mb/2319f9 ... 54e8d7.jpg

http://s27.postimg.org/v5efc7vw3/c54201 ... 984732.jpg

http://s27.postimg.org/p36slq7g3/fe43c7 ... 390bc5.jpg

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11040
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5832 пати
Им се допаднал: 3569 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Debora » 28 Aug 2014, 11:45

Аииии какво дотерано бебе ќе биде бебе Јаков. (lovet) (lovet) (lovet) Со здравје да си ги носи, а мама ќе се топи од убавина. (love5) (grupna-gushka)

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Petra » 28 Aug 2014, 12:32

Многу дотеран ќе биде малиот Јаков. (lovet) (love5) Се е преубаво, мама грижливо ги одбрала најубавите работи за бебето. Со здравје да си ги носи. (love5) (grupna-gushka)

imambebe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1603
Придружен: 30 Apr 2011, 00:18
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 588 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by imambebe » 28 Aug 2014, 15:50

Филигран создравје да си носи и користи се бебушко умен :-*

AnnaMolly
Нов член
Нов член
Мислења: 20
Придружен: 25 Aug 2014, 13:11
Им се допаднал: 5 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by AnnaMolly » 28 Aug 2014, 15:59

Последно си купив фустан за свадбата на сестра ми, ќе ја мажиме идниот месец (part)

Го зедов многу евтино од П.С. фешн од Сити мол, од 4.800 беше симнат на 1.460. (ner)

Filigran
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1827
Придружен: 22 Jul 2012, 15:43
Му се допанале: 898 пати
Им се допаднал: 739 пати

Re: Што последно си купивте?

Post by Filigran » 28 Aug 2014, 19:59

УУУУУУУУ, каков попуст Анамоли, создравје да си го носиш. (ner) (rad) (rad) (rad)

Одговори

Return to “Опуштено”