Фото албум од бебе

Теми за мајчинството и мајките

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Одговори
SimonkaV
Нов член
Нов член
Мислења: 2
Придружен: 02 Sep 2016, 09:33

Фото албум од бебе

Post by SimonkaV » 02 Sep 2016, 09:38

Дечки дали ќе може да ми каже некој каде можам да си направам фото албум од бебчето. Од оние што се со тврда корица. Фала

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: Фото албум од бебе

Post by Maceto » 02 Sep 2016, 11:18

Мислам дека во Студио 5 имаше такви албуми како книги што доаѓаат преубави се (big-hug)

Одговори

Return to “Мајчинство”