Мајчински чувства

Теми за мајчинството и мајките

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Bela
Домашен член
Домашен член
Мислења: 612
Придружен: 22 Sep 2011, 20:26
Му се допанале: 18 пати
Им се допаднал: 33 пати

Re: Мајчински чувства

Post by Bela » 15 Oct 2011, 21:18

Preubav teks Milly, ostanav bez zborovi (a2)

mila21
Нов член
Нов член
Мислења: 21
Придружен: 07 Jun 2012, 12:00
Им се допаднал: 2 пати

Re: Мајчински чувства

Post by mila21 » 16 Jul 2012, 13:29

Tekstov me rasplaka me potseti na mnogu dragi licnosti sto mi znacele mnogu vo zivotot bez niv ne bi bila ova sto sum denes, zal mi e sto sega vakvite roditeli se se poretki (sad1) .Prekrasen tekst

ani4ka
Редовен член
Редовен член
Мислења: 427
Придружен: 14 Jun 2012, 12:09
Му се допанале: 98 пати
Им се допаднал: 204 пати

Re: Мајчински чувства

Post by ani4ka » 19 Jul 2012, 16:46

navistina preubav tekst (sad1)

Одговори

Return to “Мајчинство”