На колку години станавте мајка?

Теми за мајчинството и мајките

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Одговори
Simonova
Нов член
Нов член
Мислења: 73
Придружен: 16 Nov 2009, 22:48
Им се допаднал: 1 time

На колку години станавте мајка?

Post by Simonova » 18 Nov 2009, 23:33

Jas stanav majka na 26 godini. Togas go rodiv prvoto dete.
Vtoroto go rodiv na 30.

taci83
Член
Член
Мислења: 239
Придружен: 14 Nov 2009, 00:57

Re: На колку години станавте мајка?

Post by taci83 » 18 Nov 2009, 23:54

Jas kerkami ja rodiv na 24 god

Milan-baby
Нов член
Нов член
Мислења: 42
Придружен: 09 Nov 2009, 21:46

Re: На колку години станавте мајка?

Post by Milan-baby » 19 Nov 2009, 07:38

jas najverojatno ke sum najmlada :) na 21

Annabel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 490
Придружен: 09 Nov 2009, 21:21
Им се допаднал: 13 пати

Re: На колку години станавте мајка?

Post by Annabel » 19 Nov 2009, 09:41

Јас Ива ја родив на 29, а второто ќе го родам на 32.

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: На колку години станавте мајка?

Post by Petra » 19 Nov 2009, 09:43

Јас станав мајка на 22г.

MAMA_M
Член
Член
Мислења: 102
Придружен: 14 Nov 2009, 20:32
Им се допаднал: 1 time

Re: На колку години станавте мајка?

Post by MAMA_M » 19 Nov 2009, 16:07

првпат на 23, вторпат на 30

lence
Нов член
Нов член
Мислења: 4
Придружен: 19 Nov 2009, 13:15

Re: На колку години станавте мајка?

Post by lence » 19 Nov 2009, 22:01

prviot pat na 25 a vtoriot na 26

anjuska
Нов член
Нов член
Мислења: 35
Придружен: 11 Nov 2009, 15:30
Location: skopje
Им се допаднал: 1 time

Re: На колку години станавте мајка?

Post by anjuska » 20 Nov 2009, 23:11

na 22 god, a vtoroto go rodiv na 24

mamicka
Нов член
Нов член
Мислења: 13
Придружен: 12 Nov 2009, 07:31
Location: Tetovo

Re: На колку години станавте мајка?

Post by mamicka » 24 Nov 2009, 09:29

Jas na 30

Mechevska
Нов член
Нов член
Мислења: 92
Придружен: 26 Nov 2009, 18:30

Re: На колку години станавте мајка?

Post by Mechevska » 28 Nov 2009, 13:53

Јас на 22г и 6м

Одговори

Return to “Мајчинство”