На колку години станавте мајка?

Теми за мајчинството и мајките

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
unknown
Нов член
Нов член
Мислења: 10
Придружен: 24 Jun 2014, 06:09
Им се допаднал: 3 пати

Re: На колку години станавте мајка?

Post by unknown » 10 Jun 2015, 14:34

Јас имав 21год. (jmp)

SMESKO
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1420
Придружен: 12 Sep 2013, 12:28
Му се допанале: 1559 пати
Им се допаднал: 912 пати

Re: На колку години станавте мајка?

Post by SMESKO » 19 Mar 2016, 17:20

Јас имав 23 години (thumbsup)

Bube
Редовен член
Редовен член
Мислења: 448
Придружен: 08 Jul 2014, 12:20
Му се допанале: 180 пати
Им се допаднал: 259 пати

Re: На колку години станавте мајка?

Post by Bube » 21 Mar 2016, 20:59

30 juhuu

Lejla7
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 4048
Придружен: 24 Oct 2011, 14:34
Му се допанале: 1284 пати
Им се допаднал: 1103 пати

Re: На колку години станавте мајка?

Post by Lejla7 » 23 Mar 2016, 12:07

36 Јухууууу на квадрат Бубе (rolll)

Bube
Редовен член
Редовен член
Мислења: 448
Придружен: 08 Jul 2014, 12:20
Му се допанале: 180 пати
Им се допаднал: 259 пати

Re: На колку години станавте мајка?

Post by Bube » 23 Mar 2016, 20:14

Lejla7 wrote:36 Јухууууу на квадрат Бубе (rolll)
Битно е да има јухуууу (thumbsup)

Maceto
Домашен член
Домашен член
Мислења: 668
Придружен: 28 Oct 2014, 14:39
Му се допанале: 574 пати
Им се допаднал: 396 пати

Re: На колку години станавте мајка?

Post by Maceto » 23 Mar 2016, 20:46

На 30 се омажив,на 31 ја родив принцезата наша (love5) Битно е да има јухууууу (joy) (jmp)

sweety
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2260
Придружен: 31 Oct 2013, 19:01
Му се допанале: 958 пати
Им се допаднал: 1200 пати

Re: На колку години станавте мајка?

Post by sweety » 24 Mar 2016, 08:53

Минатата година го добив најубавиот роденденски поклон bfp,на 26 година станав мама

Одговори

Return to “Мајчинство”