Околу крштевката :)

Општи теми за деца, кои не ни се опфатени во претходните подфоруми.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Acika
Нов член
Нов член
Мислења: 15
Придружен: 29 Apr 2014, 14:01
Му се допанале: 23 пати
Им се допаднал: 1 time

Re: Околу крштевката :)

Post by Acika » 06 Jun 2017, 02:21

Ете и ние веке се спремаме за крштевка ке ја правиме ден пред роденденот во црква св. Димитрија во Скопје. Дајте некоја идеа за ресторан или кафана, за 15-20 луѓе нешто скромно со пристојни цени. Идеја и за скромен поклон за кумот. Ви благодарам. (part) (part) (part)

Одговори

Return to “Разно за децата”