Посвојување на дете

Општи теми за деца, кои не ни се опфатени во претходните подфоруми.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Голем среќник
Нов член
Нов член
Мислења: 3
Придружен: 21 Dec 2012, 02:59
Им се допаднал: 11 пати

Re: Посвојување на дете

Post by Голем среќник » 25 Jan 2018, 13:42

Ти пишав порака.

Одговори

Return to “Разно за децата”