Игротека

Општи теми за деца, кои не ни се опфатени во претходните подфоруми.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Одговори
Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 940 пати
Им се допаднал: 618 пати

Игротека

Post by Peperutka » 11 Apr 2011, 08:41

Дали некој роденден на вашето дете сте го славеле во игротека и какво е вашето искуство?

BojanaS
Нов член
Нов член
Мислења: 41
Придружен: 10 Dec 2012, 20:24
Му се допанале: 15 пати
Им се допаднал: 8 пати

Re: Игротека

Post by BojanaS » 28 Jan 2013, 12:22

Пеперутче, планираме (thumbup) привиот роденден да и го правиме во игротека.Па како ќе помине ќе пишам

zizel
Редовен член
Редовен член
Мислења: 289
Придружен: 18 Apr 2010, 11:46
Му се допанале: 1 time
Им се допаднал: 3 пати

Re: Игротека

Post by zizel » 28 Jan 2013, 12:46

Ние имаме славено во игротека и има добри и лоши страни (smile) Прво лани на синчето му славевме во во светот на децата. Ич не бевме задоволни искрено. сите беа намкорести и се гледаше дека им беше за смао да ги земат парите. мислам дека имаа допишувано пијалоци бидејки немаш контрола над тоа. Ама зна дека имавме малку возрасни а ептен многу плативме. После тоа два пати славевме во приказна со купонце од групер и многу сме задоволни од се. од услугата и девојчињата што работат таму се ептен фини. барем тоа е моето искуство. И реални се со цените. Е сега баш на последниов роденден за синчето не бев задоволна од цд-то со слики. Од цело цд со слики синцето го имасе само на 3 или 4. Треба да им се напомене како сликаат мислам. Поскапо излегува отколку дома ама па имаш изнаиграни и весели деца и можеш на раат да си дојдеш дома и да си отварате поклони со детето во мир и тишина и се да ти е чисто и средено (laugh1) Така да наш избор се дефинитивно игротеките. Само распрашај се за искуства каде што планирате да славите. тоа ти е мој предлог

lavanda
Нов член
Нов член
Мислења: 66
Придружен: 29 Jul 2012, 20:02
Им се допаднал: 11 пати

Re: Игротека

Post by lavanda » 28 Jan 2013, 14:11

Раат работа во игротека. Супер е, ама требад да се рапраша човек во која игротека. И ние не сме задоволни од Во светат на децата, ама на пр. во Виножито, или гринхаус или приказана е супер

malenaa
Нов член
Нов член
Мислења: 23
Придружен: 14 Jan 2014, 15:00
Им се допаднал: 15 пати

Убава летна игротека за роденден

Post by malenaa » 10 Jun 2014, 12:56

Mamicki vo avgust polnime 2 godini i jas ke bidam 8 mesec i zatoa na sin mi ke mu cekam rodenden vo igroteka no bidejki e mal i neznam dali ke dojdat decinja od gradinaka deka e period na odmori i bi imale negade okolu 10 decinja a poveke vozrasni 25/30 dusi ...e sega bedejki ne sum bila mn po igroteki dajte mi predlog za nekoja ubava letna igroteka...nadvor da ima i za vozrasni i za decinja da si igraat...ja vidov vinozito (kaj vucko) mi se dopaga ama veke ne rabotela...znaci sakam nesto vo toj stil ..dajte predlog?
(bu)

Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 940 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Убава летна игротека за роденден

Post by Peperutka » 10 Jun 2014, 17:03

Еве тема за игротека,Дебора постот може таму да го префрли (smile)

topic788.html?hilit=%D0%B8%D0%B3%D1%80% ... %B0#p54240

Одговори

Return to “Разно за децата”