Скршен живин термометар

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Vesela
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1599
Придружен: 06 Mar 2013, 12:00
Location: All around the world :)
Му се допанале: 294 пати
Им се допаднал: 689 пати

Re: Скршен живин термометар

Post by Vesela » 10 Feb 2014, 13:26

Додека го читав текстов на интернет , се сетив дека овде имаше една паника за скршен термометар. Арно ама не било така страшно. Така барем велат. Прочитајте да може некому ќе му се најде информацијава. http://www.mojpedijatar.co.rs/sta-kada- ... -toplomer/

Одговори

Return to “Здравје - општо”