Органска храна

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Придржувајте се до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани или едитирани. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, започнете нова.
Одговори
Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11056
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5853 пати
Им се допаднал: 3576 пати

Органска храна

Post by Debora » 18 Nov 2019, 14:31

Од каде набавувате органска храна? Мене особено ме интересира органски зеленчук. Знам за Беорг, Добра земја и Medis Honey-Dimitar. Ако некој има некаква препорака за било што органско или природно нека пише. Мислам дека ќе биде корисна информација. (kup)

Одговори

Return to “Здравје - општо”