Целулит

Moderator: Модератори

marioli2014
Член
Член
Мислења: 233
Придружен: 05 Jun 2014, 23:40
Им се допаднал: 31 пати

Re: Целулит

Post by marioli2014 » 23 Jun 2014, 16:21

Lejla jas i ti sme top tandem :*

Mimi Bella
Редовен член
Редовен член
Мислења: 258
Придружен: 04 Jul 2013, 11:06
Му се допанале: 100 пати
Им се допаднал: 68 пати

Re: Целулит

Post by Mimi Bella » 10 Jul 2014, 14:44

А дали целулитот е последица на недоволно внесување на вода во организмот, јас воопшто не пијам вода, едноставно не чувствувам жед, после јадење едвај да се напијам голтка-две...

marioli2014
Член
Член
Мислења: 233
Придружен: 05 Jun 2014, 23:40
Им се допаднал: 31 пати

Re: Целулит

Post by marioli2014 » 12 Jul 2014, 21:46

Jas mislam deka solenoto mnogu pridonesuva za celulit

Одговори

Return to “Нега и убавина”