Течна пудра

Moderator: Модератори

SeaMermaid85
Нов член
Нов член
Мислења: 13
Придружен: 30 Apr 2017, 20:54
Location: САД
Му се допанале: 3 пати
Им се допаднал: 22 пати

Re: Течна пудра

Post by SeaMermaid85 » 30 Apr 2017, 22:53

Tечна пудра не користам, само ББ крема користам. Мислам дека немам потреба од пудра зашто имам лошо искуство. А и лицето ми е чисто, така што ни од таа ББ крема немам потреба, ама кога веќе не ставам течна пудра, ставам ББ крема.

Одговори

Return to “Нега и убавина”