Тетоважа и пирсинг

Moderator: Модератори

ripcence
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1127
Придружен: 03 Aug 2013, 02:50
Location: Скопје
Му се допанале: 1340 пати
Им се допаднал: 892 пати

Re: Тетоважа и пирсинг

Post by ripcence » 17 Oct 2014, 00:37

Уште нешто што не сум го знаела досега, доилка несмее да се тетовира. (sneeky)

Bobe
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 1055
Придружен: 20 Nov 2010, 14:35
Му се допанале: 1344 пати
Им се допаднал: 800 пати

Re: Тетоважа и пирсинг

Post by Bobe » 17 Oct 2014, 02:05

Рипчееее миличкоооо да не беше ти и јас немаше да дознам (big-hug) (thumbsup) трпение.....

Одговори

Return to “Нега и убавина”