Гинеколози во државна болница

Разни теми поврзани со бременоста, облека, патувања, вежбање во бременоста, спремање за бебушите итн.

Moderator: Модератори

Правила на форумот
ТУКА
Ве молиме да се придржувате до темите. Пораките кои ја насочуваат темата во друга насока, ќе бидат избришани , едитирани или префрлени во друга тема. Доколку сметате дека нема соодветна тема или не можете да ја најдете, ве молиме започнете нова.
Peperutka
Модератор
Модератор
Мислења: 2603
Придружен: 18 Oct 2010, 20:28
Му се допанале: 941 пати
Им се допаднал: 618 пати

Re: Гинеколози во државна болница

Post by Peperutka » 10 May 2014, 16:40

Дали некоја форумка имала искуство со др.Елена Џикова од ГАК?

ikilini
Нов член
Нов член
Мислења: 2
Придружен: 09 Jun 2017, 15:15

Re: Гинеколози во државна болница

Post by ikilini » 22 Jun 2017, 08:56

Добар ден, форумки,
Би сакала да прашам дали некоја до сега била кај др.Малахова во државна болница на скрининг?Ми закажаа преглед кај неа па би скаала да споделите искуства.
Фала однапред, (smile)

Одговори

Return to “Разни теми поврзани со бременоста”