Нашата евалуација

Деца со посебни потреби. За посебните ангели на земјава, место каде што се прифатени и децата и нивните родители. Место на љубов, помош и охрабрување.

Moderator: Модератори

Hera
Домашен член
Домашен член
Мислења: 736
Придружен: 20 Nov 2010, 23:27
Му се допанале: 89 пати
Им се допаднал: 75 пати

Re: Нашата евалуација

Post by Hera » 26 Oct 2012, 14:24

Ах Среќно облаче наше ... (a2) Ме расплака. Ете така, среќна сум за вас. :-*

Petra
Форумски домаќин
Форумски домаќин
Мислења: 2039
Придружен: 17 Nov 2009, 20:50
Location: God's Kingdom
Му се допанале: 1044 пати
Им се допаднал: 729 пати

Re: Нашата евалуација

Post by Petra » 26 Oct 2012, 15:50

Хепи Хепи кумулус ве гушкам тебе и Иан (a2) (a2) (a2). Дури сега ја гледам оваа тема зошто можам само на кратко да видам. Ве мислев деновиве и што да кажам. Неизмерно многу се радувам што ги слушна преубавите зборови за твоето синче токму од стручњаците. Лично не се сомневав дека таков ќе биде исходот, но многу сум благодарна што ти го слушна тоа. Ееее ептен многу се радувам за сите вас. И уште едно многу ме исполнува што сетоа ова низ кое минувавте, знам дека не е ни најмалку лесно, тебе те збогати многу, многу многу љубов и топлина во тебе, прифатеност. Постот го лајкнав и како што вика Дебора да можам уште многу пати ќе го лајкнев. (smile) (a2) Опушти се одмори се од сите грижи и секое време да ви биде наубаво време. Иан е прекрасно детенце само пофалбани зборови, кога читам за него се смешкам и се радувам , многу. (love5) Се радувам што се имате. (smile)
(l2)

Одговори

Return to “Деца со посебни потреби”