Фармерки

Moderator: Модератори

Debora
Администратор
Администратор
Мислења: 11055
Придружен: 22 Sep 2009, 17:24
Му се допанале: 5850 пати
Им се допаднал: 3575 пати

Re: Фармерки

Post by Debora » 29 Sep 2013, 08:51

Рипченце да видиш во темата за гардероба за трудници topic443.html , имаше пишувано за фармерки. (w1)

mamigabi
Редовен член
Редовен член
Мислења: 250
Придружен: 19 Jul 2013, 13:49
Му се допанале: 216 пати
Им се допаднал: 142 пати

Re: Фармерки

Post by mamigabi » 29 Sep 2013, 14:04

Џинсот не губи мода никогаш, сакам фармерки и се што е фармерско, секакви, најубаво се чувствувам во нив и можам да ги комбинирам со што сакам, сега ми недостигаат, не носам уште од четврти месец, ме стегаат, а видов од германија со ластик, прекрасни, немам по кого да порачам (smile)

Одговори

Return to “Мода”